יום שבת, 15 בפברואר 2020

ביטוח אחריות מקצועית – מה זה?

ביטוח מקצועי חשוב מאוד והוא יכול לשמור עלינו בעולם לא בטוח בו יש אנשים שתמיד ירצו לתבוע אותנו או לא יהיו מרוצים מהשירות שנתנו להם. בין אם הטענות של אנשים אלו נכונות או לא הביטוח יאפשר לנו להרגיש בטוחים שיהיה לנו איך לשלם להם מבלי שנצטרך לפשוט את הרגל או להפסיק לעבוד במקצוע שלנו בגלל התביעה.

כל בעל מקצוע שעובד עם לקוחות חייב שיהיה ביטוח מקצועי שיכסה אותו במקרה שהלקוחות שלו יתבעו אותו. אסור להגיד אותי לא יתבעו ואז לנוח על זרי הדפנה ולגלות יום אחד שתובעים אותנו, כל בעל מקצוע חייב שיהיה לו ביטוח.

ביטוח אחריות מקצועית – לרופאים

ביטוח אחריות מקצועית חשוב במיוחד לרופאים. רופאים מטפלים במטופלים ובעניינים של חיים ומוות. גם רופאים שלא עוסקים בעניינים של חיים ומוות יכולים להשפיע רבות על איכות החיים של המטופלים שלהם. הביטוח עצמו יכול לשמור על כל רופא שטעה בטיפול שהוא העניק למטופל והמטופל או בני משפחתו החליטו לתבוע אותם. למעשה לעיתים כאשר מטופל נפטר או חלה ירידה משמעותית בתפקוד שלו בני המשפחה שלו מחליטים לתבוע בין אם הוא אשם במצב או לא בגלל הצער והכאב האישי שלהם.

ביטוח מקצועי חשוב מאוד והוא יכול לשמור עלינו בעולם לא בטוח בו יש אנשים שתמיד ירצו לתבוע אותנו או לא יהיו מרוצים מהשירות שנתנו להם.

בין אם הטענות של אנשים אלו נכונות או לא הביטוח יאפשר לנו להרגיש בטוחים שיהיה לנו איך לשלם להם מבלי שנצטרך לפשוט את הרגל או להפסיק לעבוד במקצוע שלנו בגלל התביעה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

ביטוח צד ג' לרכב