יום שבת, 8 בפברואר 2020

ביטוח דירה


בחיים אין הבטחות ושום דבר לא בטוח. בין אם אנחנו שוכרים דירה או בעלים של דירה אנחנו חייבים שיהיה לנו ביטוח לתכולת הדירה וביטוח מבנה.
כאשר אנחנו עושים ביטוח דירה חשוב שנשים לב לגובה הביטוח החודשי וגם מה הוא מכסה. חשוב מאוד לבחור לבטח את הדירה שלנו דרך סוכן ביטוח איכותי שיוכל לדאוג לנו ברגע האמת שנצטרך לממש את הביטוח שבאמת נקבל את מה שמגיע לנו. את הביטוח עצמו עלינו לחדש כל שנה מחדש וחשוב לא להזניח את זה ולא לשכוח לחדש אותו.

ביטוח דירה – מה מבטחים?

כאשר אנחנו עושים ביטוח דירה אנחנו צריכים להבדיל בין הביטוח של מבנה הדירה ובין הביטוח של תכולת הדירה וכל החפצים שלנו.
ביטוח מבנה כולל ביטוח נגד שריפות ואסונות טבע וגם נגד אירועים ביטחוניים. ביטוח זה חשוב מאוד כי הוא יכול לאפשר לנו להשתקם ולשקם את הבית שלנו במקרה שהוא נהרס. ביטוח זה יאפשר לנו לבנות מחדש את הבית שלנו במקרה שהוא ייהרס בגלל אסונות מסוגים שונים כמו למשל שריפה בגלל קצר חשמלי או בגלל שפגע טיל בבית.

ביטוח דירה – ביטוח נגד גניבות

ביטוח דירה שונה מביטוח נגד גניבות אך חשוב שיהיה לנו גם ביטוח מסוג זה. כאשר יש לנו גם ביטוח מבנה, גם ביטוח לתכולת הדירה וגם ביטוח נגד גניבות אז אנחנו בטוחים במאה אחוז לכל מקרה שלא יבוא חס וחלילה.
מי שבוחר לא לבטח את הנכס שלו מזלזל באיכות החיים שלו ופוגע בעצמו בטווח הקרוב ובטווח הרחוק. החיים לא צפויים ואנחנו לא יכולים לדעת מראש מתי הביטוח יציל ומתי לא ולכן חשוב לא לקחת סיכונים ופשוט לבטח את הבית שלנו.
בסופו של דבר הבית שלנו מקנה לנו תחושה של ביטחון אישי ושלמות. כאשר אנחנו רוצים להרגיש בטוחים במאה אחוז אז כדאי לנו לוודא שהבית שלנו מבוטח ושהוא יהיה שמור ושבכל מקרה שלא יבוא יהיה לנו לאן לחזור וגג מעל הראש שלנו כל הזמן.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

ביטוח צד ג' לרכב