יום שני, 28 באוקטובר 2019

הצעת מחיר לביטוח דירה


ביטוח דירה הינו מוצר ביטוח אלמנטארי המיועד למטרות כיסוי ביטוחי למגוון רחב של נזקים העלולים להתרחש במבנה הדירה, תכולתה ו/או לגורם שלישי הפוקד את הדירה.

ביטוח זה משווק באמצעות פוליסות שונות שכל אחת מהן מיועדת לצרכי כיסוי שונים.
ביטוחי דירה – סוגי פוליסות
בין יתר סוגי הפוליסות הנפוצות ביותר בקטגוריית ביטוחי דירה תוכלו למצוא:
 • ביטוח מבנהפוליסה המיועדת לצרכי כיסוי ביטוחי מפני נזקים בשטח מבנה הדירה.
 • ביטוח תכולהפוליסה המיועדת לצרכי כיסוי ביטוחי מפני נזקים ישירים לתכולת הדירה כתוצאה מגורמי סיכון עיקריים כגון: רעידת אדמה, הצפת מים, שריפה/דליקה.
 • ביטוח דירה למשכנתא – אחד מהתנאים הנדרשים לצורך נטילת הלוואות משכנתא, הינו העמדת ביטוח דירה מבנה המותאם לסוג הנכס אותו המבוטח רוכש.
 • ביטוח דירה שכורהפוליסה המיועדת לבעלי נכסים ו/או לשוכרי דירות.
 • ביטוח מבנים משותפיםפוליסה המיועדת לצרכי כיסוי ביטוחי לכל הנזקים העלולים להתרחש ברכוש המשותף המצוי במבנים משותפים, לרבות, חדרי ביטחון, מעליות, חניונים, וכדומה.
כל אחד מסוגי הביטוחים המופיעים לעיל, ניתן להתאמה פרטנית בהתאם לצרכי הלקוח.
כאשר כל פוליסה ניתנת להרחבה באמצעות הרחבות ביטוחיות כגון:
חשוב לציין שביטוח נזקי צד שלישי הוא למעשה כיסוי המיועד למטרות כיסוי ביטוח לכל נזק המרחש בדירה בגופו של רכושו של גורם שלישי הנמצא בשטח הדירה בעת התרחשות אחד מגורמי הסיכון הנכללים בפוליסה.

ביטוח מבנה ותכולה – הפוליסה המומלצת ביותר

פוליסה ביטוחית המשלבת בין ביטוח מבנה לביטוח תכולה, היא ללא ספק הפוליסה המומלצת ביותר לבעלי דירות ובתים.

פוליסה זו משלבת בתוכה מרכיבי כיסוי המיועדים גם לכלל הנזקים העלולים להתרחש בשטח מבנה הדירה.
פוליסה זו, ניתנת להרחבה באמצעות מרכיבי פוליסה ייחודיים הנקבעים בהתאם לגיל הנכס, היקף התכולה המצוי בו, פריטי התכולה וכדומה.

2 comments:

 1. תודה על האינפורנציה, אכן מרוב סוגי ביטוחים זה כבר מבלבל ... השאלה היא האם ניתן לבצע ביטוח דירה אונליין והאם המחיר משתנה בדרך כלל לאחר הגעת סוקר? לחברים שלי המחיר ממש קפץ וזה נורא מבאס

  השבמחק
 2. היי תודה על הסדר, אני אכן מעוניינת בביטוח דירה ותכולה אבל האם שולחים סוקר? כי איך בעצם אפשר להעריך את התכולה ? אני רוצה לבטח גם ציורים שיש לי ותכשיטים

  השבמחק

ביטוח צד ג' לרכב