יום שני, 10 ביוני 2019

הצעת מחיר לביטוח דירה


רכשתם או שכרתם דירת מגורים? זה הזמן לקבלת הצעת מחיר לביטוח דירה.
ביטוח דירה הינו מוצר ביטוחי שמטרתו לספק לכם מעטפת הגנה ביטוחית בפני כל נזק מוחשי למבנה ו/או אובדן של רכוש המצוי בשטח הדירה. ביטוחי הדירה המשווקים על ידי חברות הביטוח השונות משלבים בתוכם שני מרכיבים ביטוחיים עיקריים:
  1. ביטוח מבנה- כיסוי ביטוחי לכל סוגי הנזקים המוחשיים בשטח הדירה המתרחשים כתוצאה מנזקי טבע, נזקי שריפה, נזקי צנרת, נזקי שוד וגניבה וכדומה.
  2. ביטוח תכולה- כיסוי ביטוחי לכל פריטי הרכוש המצויים בשטח הדירה אשר ניזוקו ו/או נגנבו כתוצאה מתרחישים ביטוחיים שונים המופיעים בפוליסה.
במקביל, ביטוח דירה יכול לכלול בתוכו הרחבות ביטוחיות שונות כגון: ביטוח רעידות אדמה, ביטוח דירה צד ג' וביטוח אוספים מיוחדים.

מה חשוב לבדוק כאשר רוכשים ביטוח דירה?
תעריפי ביטוח דירה משתנים בהתאם למספר פרמטרים מרכזיים כגון: סוג וגודל הנכס, מיקום הנכס, שווי הנכס והיקף התכולה הנדרשת לביטוח במסגרת ביטוח תכולת דירה. לפיכך, כאשר ניגשים לרכוש ביטוח דירה, חשוב לקיים סקר השוואת מחירים בין מספר חברות ביטוח שונות וזאת על מנת לבדוק את היקף הכיסויים המוצעים לכם במסגרת הפוליסה.
אצלנו ב-דריזין ביטוחים, תוכלו ליהנות מהליכי תכנון והקמה של פוליסת דירה בהתאמה אישית מלאה, כאשר נציגי מחלקת ביטוחי הפרט שלנו, יקיימו עבורכם הליך השוואה ממוקד ותכליתי בין מספר חברות ביטוח שונות עימן אנו עובדים, וזאת לצרכי התאמת הפוליסה המורחבת והמשתלמת ביותר עבורכם.
ביטוחי דירה המשווקים על ידינו כוללים שלושה סוגי ביטוח עיקריים:
  1. ביטוח דירה מבנה + תכולה
  2. ביטוח מבנה בלבד
  3. ביטוח תכולה בלבד
כל אחד מסוגי הפוליסות המתוכננות ומוקמות על ידינו בתחום ביטוחי הדירה, מיועדים ומותאמים לכל סוגי הדירות ולכל סוגי השימוש בהן, בין אם מדובר בדירת מגורים הנמצאת בבעלותכם ובין אם מדובר בדירה אותה שכרתם לצרכי מגורים.
למידע נוסף וקבלת הצעת מחיר לביטוחי דירה, אנו מזמינים גם אתכם ליצור קשר ישיר עם נציגי מחלקת ביטוחי הפרט שלנו העוסקים ומתמחים בהליכי תכנון והקמה של פוליסת דירה.

תגובה 1:

  1. היי תודה רבה, אני קיבלתי הצעת מחיר לביטוח דירה ועדיין לא ידעתי אם ללכת על תכולה יחד עם מבנה... האם אפשר לבטח תכולה לפי הערך שאתה חושב שנכון? או שהם מכריחים לפי מה שהם חושבים?

    השבמחק

ביטוח צד ג' לרכב