יום ראשון, 12 במאי 2019

ביטוח מקיף לרכב
ביטוח מקיף – מבטח כנגד נזקים לרכוש צד שלישי, וכן כנגד נזקים לרכב שלך, כולל גניבה, שריפה, ותאונה.

הגיע הזמן לחדש את ביטוח הרכב, ואתם מתלבטים היכן לחדשו, ובאיזו סוכנות ביטוח כדאי לכם  לרכוש פוליסת ביטוח רכב מקיפה?

הגיע הזמן לחדש את ביטוח הרכב, ואתם מתלבטים היכן לחדשו, ובאיזו סוכנות ביטוח כדאי לכם  לרכוש פוליסת ביטוח רכב מקיפה? אם כן, אתם נמצאים במקום הנכון, שכן בדריזין ביטוחים מתמחים בהקמת פוליסות ביטוח מקיף לרכב במחירים הוגנים, ובמתן שירות מקצועי, אדיב ואמין ללקוח.

ביטוח מקיף לרכב

ביטוח רכב כולל שלושה ביטוחים:
  1. ביטוח חובה אותו מחויב כל נהג לעשות, והוא מבטח כנגד נזקים גופניים שנגרמו לנהג, לאחד הנוסעים, או לאדם אחר כתוצאה מתאונה.
  2. ביטוח צד ג – מבטח כנגד נזקים לרכוש או לרכב של צד שלישי, שנגרמו בתאונה על ידי המבוטח.
  3. ביטוח מקיף – מבטח כנגד נזקים לרכוש צד  שלישי, וכן כנגד נזקים לרכב שלך, כולל גניבה, שריפה, ותאונה. 
בעלי רכב לא מחויבים לרכוש את שלושת הביטוחים, ונהגים העומדים בפני חידוש הפוליסה שואלים עצמם האם להסתפק בביטוח החובה, ובכך לחסוך את הפרמיה הנוספת. התשובה היא שאם אתם בעליו הגאים של רכב חדש יחסית, שערכו גבוה, ביטוח מקיף יבטיח לכם תמורה במקרה של גניבה אן נזק לרכב, לעומת זאת, אם אתם בעליו שלך רכב ישן, קבלו הצעת ביטוח מקיף לרכב ישן ושקלו את העלויות מול הרווח והתועלת. בכל מקרה, ברכישת ביטוח מקיף אתם משחררים עצמכם מן הצורך לרכוש ביטוח צד ג, שכן זה כלול בביטוח המקיף. מחירו של ביטוח מקיף גבוה יחסית, הוא תלוי בערך הרכב, ובעברו הביטוחי של הנהג, ובכדי למצוא את הפוליסה הטובה ביותר עבורכם יש  לקבל הצעות מחיר לביטוח מקיף ממספר חברות, ולערוך השוואת מחירי פוליסות ביטוח מקיף לרכב, בטרם תחליטו לאיזו חברה.

ואת זה בדיוק אנו עושים …יש לנו את הכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר בענף הביטוח .אנו מקבלים בזמן אמת את עלויות הביטוח מכל חברות הביטוח ויכולים לערוך השוואת ביטוח מקיף וכן השוואת ביטוח חובה וצד ג לרכב ולבחור את התוכנית המתאימה ביותר עבורם .הכל נעשה תחת קורת גג אחת ברמה הגבוה ביותר!

דריזין ביטוחים

דריזין ביטוחים היא סוכנות ביטוח וותיקה ומקצועית, הפועלת בישראל למעלה מחמישים שנה. בדריזין ביטוחים אנו עושים את המירב למען לקוחותינו בין אם מדובר בביטוח רכב,ביטוח משאיות, ביטוח עבודות קבלניות, או כל ביטוח אחר.כאן אנו משתמשים בתוכנות מתקדמות ליצירת קשר אונליין עם חברות הביטוח, לביצוע סימולציות, ולהפקת הפוליסה הטובה ביותר עבור הלקוח. בדריזין ביטוחים מאמינים בשירות מקצועי ומסור ללקוח, ובשקיפות מירבית, לכן סוכן הביטוח שלך בדריזין יבהיר עבורך את כל פרטי הפוליסות השונות כגון ביטוח מקיף, ביטוח צד ג , ביטוח לרכב לנהג צעיר או ביטוח נהג חדש ייעץ ויעזור לך לבחור את ההצעה המתאימה ביותר עבורך. חשוב מכל – במקרה של אירוע ביטוחי, בסוכנות דריזין יעמדו לצידך, ייצגו אותך מול חברת הביטוח, וידאגו שתקבל את הפיצוי המגיע לך.

לישון בשקט

ביטוח מקיף מאפשר לך להיות חופשי מדאגה לגורל הרכב שלך, ולכן מחיר ביטוח מקיף הוא משתלם. עלות ביטוח מקיף גבוהה מעלות ביטוח צד ג, אך פוליסת ביטוח מקיף מעניקה לך הגנה מלאה יותר. הרכב הוא אמצעי להגיע לעבודה ולשוב הביתה, לבקר בני משפחה וחברים, להסיע את הילדים למוסדות החינוך ולחברים, ועוד. במקרים רבים לא ניתן לקיים שגרת חיים ללא רכב צמוד, משום כך ביטוח מקיף לרכב הוא ביטוח נחוץ ביותר. לפרטים נוספים, לקבלת הצעות אטרקטיביות, ולרכישת ביטוח מקיף לרכב בין אם מדובר בביטוח רכב פרטי או מסחרי, ביטוח רכב יוקרה או אפילו ביטוח למשאיות ומובילים
השאירו פרטיכם באתר, או התקשרו לטלפון 03-6772277.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

ביטוח צד ג' לרכב