יום ראשון, 30 ביוני 2019

הצעת מחיר לביטוח רכברכשתם רכב חדש? נדרשים לחדש את ביטוח הרכב?

זה הזמן לקבלת הצעת מחיר לביטוח רכב.


ביטוח רכב הינו מוצר ביטוחי המשלב בתוכו מספר סוגי ביטוחים שונים כגון: ביטוח חובה, ביטוח צד ג' וביטוח מקיף לרכב. בדומה לכל מוצר ביטוחי אחר, גם בתחום ביטוחי הרכב, חשוב לתכנן היטב את מרכיבי ותנאי הפוליסה וזאת בהתאם לסוג הרכב הנמצא בבעלותכם ובהתאם למספר מאפיינים הקשורים לגילו של בעל הפוליסה, הוותק התחבורתי העומד לרשותו, וכמובן, היסטוריית תביעות הביטוח של הנוסע.

מספר מילים על כל אחד מסוגי הביטוח העיקריים בתחום ביטוחי רכבים

 כמצוין לעיל, ענף ביטוחי הרכב מורכב משלושה סוגי ביטוח עיקריים:
  1. ביטוח חובהפוליסה בה מחויב כל בעל רכב שמטרתה כיסוי נזקי גוף אשר נגרמו לנוסעי הרכב ו/או משתמשי הדרך כתוצאה ממעורבות הרכב בתאונת דרכים כזו או אחרת.
  2. ביטוחי צד ג'פוליסה המיועדת לצרכי כיסוי נזקי רכוש אשר נגרמו לצד שלישי כתוצאה ממעורבות הרכב בתאונת דרכים כזו או אחרת
  3. ביטוח מקיףפוליסה מורחבת המיועדת לצרכי כיסוי נזקי צד ג' ונזקי רכוש אשר נגרמו לבעל הפוליסה
תעריפי הביטוח של כל אחד מסוגי הביטוחים המופיעים לעיל, נקבעים בהתאם לסוג הרכב וגיל הרכב, כאשר בביטוחי המקיף לרכב נכללים גם מאפיינים הקשורים למאפייני בעל  הפוליסה (גיל, וותק תחבורתי, היסטוריית תביעות וכדומה).

דריזין ביטוחים – מומחים לביטוחי רכב מאז 1964

אנחנו בסוכנות הביטוח דריזין ביטוחים, עוסקים ומתמחים בהליכי תכנון והקמה של פוליסות רכב לכל סוגי הרכבים מאז שנת 1964. לרשותנו, היצע מגוון של פוליסות ביטוח לבעלי רכבים הכוללים את כל סוגי הביטוח העיקריים לצד ביטוחי רכב ייעודיים המותאמים בין היתר לבעלי רכבי יוקרה, בעלי משאיות ומובילים, נהגים חדשים ו/או נהגים צעירים.
פוליסת הרכב המשווקות על ידינו, מבוססות על תנאי ומרכיבי הפוליסות של כל חברות הביטוח הגדולות העוסקות ומתמחות בתחום ביטוחי הרכב. לקבלת הצעת מחיר לביטוח רכב, אנו מזמינים גם אתכם ליצור קשר ישיר עם נציגי מחלקת ביטוחי הפרט בחברתנו ולהבטיח לעצמכם הליך השוואתי בין מספר חברות ביטוח שונות בשיחת טלפון אחת.

2 comments:

  1. אכן הביטוחים נקבעים לפי כל הפרמטרים אז מגיעים בעצם לביטוח רכב הזול ביותר? כי אני יודעת שיש המון כיסויים שמורידים במידה ורוצים להוזיל ובעצם פוגעים בפוליסה איך מבטיחים שכל הפרמטרים יהיו כלולים?

    השבמחק

  2. האם לפני הביטוח יש לעשות בדיקת ביטוח רכב? או להוסיף אמצעי מיגון? או שזה תלוי ברכב.?

    השבמחק

ביטוח צד ג' לרכב